• |
infolinka +420-777-656-513, +420-220-518-176
 • LASEK - Viscodissection

  Více
 • Výměna čočky

  Více
 • Fakické čočky

  Více
 • Léčba keratoconu

  Více
 • Operace zeleného zákalu

  Více
 • Makulární degenerace

  Více
 

Výměna čočky "Clear-Lensektomie" 

Po  45 roku věku ztrácí čočka  elasticitu, schopnost zvětšovat své zakřivení a tím zvětšení lomivosti při vidění do blízka. Při metodě "Clear-Lensektomie" se vlastní čočka nahradí umělou čočkou, která se implantuje do původního pouzdra přirozené čočky.  Aby se pacient stal  nezávislý nejenom na brýlích na dálku, ale i na čtení, implantujeme na naší klinice akomodativni a  multifokalni čočky. Tyto multifokální čočky umožňují ostré vidění  do dálky, do blizka i ve středním prostoru.  Jako jedna z prvnich v Evropě začala Dr. Rau implantovat multifokální čočky po operaci šedého zákalu a přednášela  o svých zkušenostech v Evropě a USA. Stále pracuje s novými multifokálními čočkami , které se implantuji  po operaci šedého zákalu nebo po výměně čočky. Jako prvni na světě pozorovala, že ženy potřebují  jiné multifokální čočky než muži. Toto pozorování a výzkum byl uveřejněn v mnoha evropských očních časopisech....citujeme Dr. Rau: "Mnohaleté zkušenosti s multifokálními čočkami mi umožňují nabídnout pacientovi čočku, která individuálně vyřeší jeho potřeby".

Refraktivní multifokální čočka IOL druhé generace Rezoom AMO abott,  umožňuje vedle velmi dobrého vidění na dálku i na blízko vynikající ostrost vidění ve střední oblasti a hodí se zejména pro osoby, které pracují s počítači.

Multifokální diffraktivní čočky  TecnisAmo/ Abott vedle velmi dobrého vidění do dálky  umožňují zpravidla vynikající vidění na blízko a čtení malého písma. Hodí se zvláště pro klienty, kteří chtějí vidět i malé písmo bez brýlí. Multifokální čočky "IOL Tecnis" snižují svým speciálním designem jevy "zaslepení" v noci.

Asymetricka inovativni  čočka Lentis Mplus(Oculentis) významně redukuje  vedlejší  účinky multifokálních čoček, halos-prstýnky kolem světla a oslňování za šera.  

Torická multifokální čočka vedle vidění do dálky, středního prostru a blízka koriguje zakřiveni rohovky.Tyto čočky jsou pro každého klienta vyrobeny na míru, dle jeho výsledku měřeni  rohovky a hloubky přední  komory.Svou zvláštní  konstrukcí  umožňuje léčbu vysokého astigmatismu, zakřivení rohovky až do 12 D. Na rozdíl od ostatních multifokálních čoček, které jsou K dispozici ve stupních  po 0,5 D,

Individualizovaná čočka je dostupná v stupních po 0,01 D.

Pro pacienty , kteří chtějí jistou nezávislost na brýlích, ale nechtějí investovat větší částku jsou optimální čočky Lentis  comfort.

Trifokální  čočka Fine Vision zajišťuje svými 3 ohnisky pro dálku,střední  prostor a blízko perfektní vidění  v těchto vzdálenostech.


Kontaktujte nás

Infolinka

+420 777 656 513

+420 220 518 176

Po-Pá 8:00-12:00

E-mail

info@dr-rau.cz

Adresa

Vítězné náměstí 829/10
160 00 Praha 6

Aktuality

Nová metoda léčby zeleného zákalu nyní i v ČR

Exkluzivně v Očním centru Dr.Rau.

14. 2. 2014 Více
 • LASEK Viscodissection

  Ve snaze techniku Lasek ještě dále zdokonalit jsem vyvinula vlasní metodu LASEK Viscodissection,V-LASEK. Tato metoda je ještě šetrnějši než metoda LASEK, je spojena s menším rizikem pooperačních… Více

 • Zelený zákal

  Nová metoda léčby zeleného zákalu nyní i v České republice exluzivně v Očním centru Dr.Rau. Více

 • Makulární degenerace

  Postihuje centrální část oční sítnice, kterou nazýváme žlutá skvrna neboli macula lutea, zkráceně makula. Více