MUDr. Magda Beatrice Rau je přední odbornice v léčbě poruch zraku, do jejíž  péče se svěřují nejen české, ale i zahraniční celebrity. Paní MUDr. Magda Rau má špičkové klinické pracoviště na laserové  operace v Praze a operace sedeho ,zeleneho zakalu ,vymeny cocky,permanentnich cocek v nemeckem Chamu.

Jeden z nejznámějších českých zpěváků Michal David se na výsluní české popularity prosadil díky svému talentu a hlavně díky své pracovitosti. Probdělé noci hudebníka a skladatele písní, muzikálů a náročná turné pro své fanoušky se zapsaly na oslabení zraku vetchozrakostí.

První nápravu zraku, laserovou operaci absolvoval Michal David před téměř 18-ti  lety v Norimberku na jednom z prvních  laserů  tehdejší doby  u MUDr.  Rau, ktera v tomto centru působila. . Druhé oko operovala MUDr. Rau už na vlastní klinice v Chamu. Take tato operace také proběhla úspěšně a zcela zbavila zpěváka brýlí.

Ale i slavní  lide stárnou a ,ztraceji vekem schopnost cocky akomodovat a zpěvák  tedy opět musel sáhnout po brýlích na cteni.. Celebrita však nechtěla byt zavislá na brylích na čtení, které  ji omezují  v denních činnostech a působí esteticky rušivě. Opět se tedy svěřila do péče paní MUDr. Magdy Rau.

V jeji klinice v Chamu byla provedena vymena cocka s naslednou implantaci individualisovane multifokalni cocky na obou ocich.

Po operačním zásahu MUDr. Rau může Michal s plným nasazením psát nové písně a potěšit své fanoušky v ČR i jinde.  Pani doktorku Rau dojal k slzám, když  ji na koncertu v Plzni veřejně  poděkoval. Zahrál ji písničku „Nenapovidej“.